Kezdőlap / Munka / Területi Képviselő

"Területi Képviselő" állás, munka

    Vállalatunk egy globális élelmiszergyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat, mely piacvezető szerepet tölt be az egészséges élelmiszerek piacán.
    Azok számára, akik önállóssággal és karrierlehetőségekkel teli munkahelyre vágynak, vállalatunk egy különleges és izgalmas környezetet biztosít! Hisszük, hogy az emberek fejlődése kulcsfontosságú annak érdekében, hogy elérhessük a fenntartható üzleti sikereinket.
    Ragadd meg ezt a lehetőséget és fejlődj tovább csapatunkban!

Feladatok a Területi képviselő pozícióban:

  • Termékek kihelyezésének és eladásának biztosítása
  • Az ügyfelek túraszerű látogatása, jó kapcsolat fenntartására és a minőségi kiszolgálásra való törekvés
  • Rendelések felvétele a területhez tartozó értékesítési pontokon
  • Promóciós és marketing aktivitások megvalósítása
  • Mindenkori polckép betartása
  • Új ötletek és javaslatok tétele a terület fejlesztése érdekében
  • A kiszállítandó áru pontos bolti megérkezésének támogatása

elvárások:

  • B-kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
  • Rugalmasság, önállósság, ügyfélorientált személyiség
  • Motiváció, nyitottság és szenvedély a kereskedelem iránt
  • Precíz és szervezett személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelv középfokú ismerete előny
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség előny
  • 2 év szakmai tapasztalat előny

Amit mi ajánlunk:

  • Megújuló és kihívásokkal teli multinacionális környezet
  • Fejlődési és karrier lehetőség egy piacvezető FMCG vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém

Ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz!