Kezdőlap / Munka / Területi képviselő

"Területi képviselő" állás, munka

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • Rendelések felvétele
  • A munkakör adminisztratív feladatainak ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Új partnerek felkutatása, intenzív piacbővítés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Fontos, hogy önállóan és csapatban is megállja a helyét

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Csak akkor jelentkezzen az állásra, ha hosszú távra kíván elhelyezkedni.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Baranya megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.