Kezdőlap / Munka / Területi képviselő Észak-Magyarország

"Területi képviselő Észak-Magyarország" állás, munka

    Ki a Megbízó, aki hirdet?

    Ügyfelünk egy exkluzív autókozmetikai termékek kizárólagos forgalmazásával foglalkozó cég. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

    TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÉSZAK-MAGYARORSZÁG)

    Rendelkezik értékesítői vénával?

    Van „B” kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata?

    Érdeklődik a gépjárművek iránt? Autómániás?

    Elszánt, empatikus, sikerorientált és jó kommunikációs képességgel rendelkezik?

    Amennyiben a válasza IGEN, JELENTKEZZEN, mert Önt keressük!

Milyen feladatokat fog ellátni?

  • Új partnerek felkutatása és velük hosszú távú kereskedelmi együttműködés
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás és a kereskedelmi vonal fenntartása

Mit ajánl a Cég?

  • Nettó 180.000Ft alapbér+jutalék+autó+mobiltelefon
  • Hosszútávú munkalehetőség és stabil vállalati háttér

Előnyre tehet szert, amennyiben..

  • Beszél szlovák és cseh nyelveken

Mi vár Önre ha felvételre kerül?

  • 2 hét betanulási idő
  • 3 hónap próbaidő, ezt követően kiemelkedően magas jutalék rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzával tud a rendszerünkön keresztül!