Kezdőlap / Munka / Toborzás-kiválasztási munkatárs

"Toborzás-kiválasztási munkatárs" állás, munka

Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR szolgáltatásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Kft. nyíregyházi csapatába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Toborzás-kiválasztási munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban fizikai (esetenként szellemi) munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez, csoportos tájékoztatók koordinálása
  • Aktív kapcsolattartás ügyféllel, jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal
  • Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség, előny: HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (tesztelni fogjuk)
  • Önálló, talpraesett személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Professzionális, jó hangulatú csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés + széleskörű béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos tréningek, képzések

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza