Kezdőlap / Munka / Toborzási specialista

"Toborzási specialista" állás, munka

Leendő munkatársunk feladatai

  • Nagyobb részben fizikai, valamint szellemi munkaerő toborzása és kiválasztása,
  • Interjúk és csoportos tájékoztatók szervezése és megtartása, interjúztatás, tesztíratás, a megfelelő jelöltek kiválasztása,
  • Jelentkezői adatbázis kezelése, frissítése
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése
  • Jelöltekkel kapcsolattartás, pozitív jelölt-élmény biztosítása
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése és monitorozása, az álláshirdetések megfogalmazása
  • Új toborzási csatornák felkutatása
  • Toborzási statisztikák és kimutatások készítése
  • Meglévő HR-folyamatok, módszerek, rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a szakmai vezetőkkel

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Toborzás-kiválasztás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és nagyfokú mobilitás
  • Energikus és csapatjátékos személyiség,
  • Magyar anyanyelv és társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Excel, Word, PowerPoint, Outlook felhasználó szintű ismerete,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság és határozottság,
  • Rugalmasság és nyitottság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • HR szakmai végzettség

    A leendő kollégák jelentkezését elsősorban Budapestről és közép Magyarországról várjuk.

Miért érdemes minket választani?

    A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. A kitartó és eredményes munkavégzés nálunk meghozza a gyümölcsét: karriermodellünk alapján biztosítjuk az előrelépés lehetőségét. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is és rendszeres egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk a munkavállalóink részére. Az egészség mellett fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon 4 telephelyen már több mint 1 450 fővel vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar – Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Reference Number: req30472