Kezdőlap / Munka / Trade Marketing Képviselő

"Trade Marketing Képviselő" állás, munka

Feladatok:

    A területhez tartozó üzletek frekvencia alapú látogatása
    Az üzleti célok megvalósulásának támogatása, az üzlet készletszintjének befolyásolása
    Kulcsmárkák disztribúciós céljainak teljesítése
    A JTI termékek üzlet láthatóságának maximalizálása, marketing anyagok hatékony felhasználásával
    Havi ciklus és volumencélok elérése
    Saját felelősségi körébe tartozó terület fejlesztése
    Szerződések előkészítése, kötése, megvalósítása, után követése

Elvárások:

    Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
    Értékesítési, kereskedelmi, vagy FMCG területen szerzett tapasztalat előny
    B kategóriás jogosítvány, legalább 2 év autóvezetési gyakorlat
    Aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
    Felhasználói szintű számítógépes ismeret
    Üzleti és értékesítési gondolkodásmód és felelősségteljes munkavégzés
    Ügyfél- és megoldás orientált megközelítés
    Kiváló kommunikációs, tárgyalástechnikai és problémakezelő készség
    Nagyfokú önállóság és nyitottság

Amit ajánlunk:

    Megbízható, stabil hátterű vállalati környezet
    Dinamikus, inspiratív közeg, jó munkahelyi légkör
    Versenyképes, motiváló juttatási csomag
    Vállalati autó biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely –
Somogy megye, Zala megye

Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.