Kezdőlap / Munka / Trade Marketing Specialista

"Trade Marketing Specialista" állás, munka

Elvárások:

    • Főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági területen
    • Folyékony, aktív közép szintű angol nyelvtudás
    • MS Office Excel magas szintű felhasználói ismerete
    • Minimum 2 éves Trade Marketing v. Marketing tapasztalat

Feladatok:

    A vállalat trade marketing tevékenységének támogatása HoReCa (vendéglátó egységek) területen

    • BTL aktivitások önálló menedzselése
      • Ügynökségi brief készítés
      • Aktivitás tervezés – akciók, promóciók szegmentáció szerinti kidolgozása
      • POS tervezés az ötleteléstől a megvalósításig
      • Projektek önálló koordinálása
      • Szerződések készítése, kezelése
      • Aktivitások eredményességének értékelése és prezentálása
    • A csatornával kapcsolatos üzleti és piaci adatok elemzése havi, negyedéves gyakorisággal
    • Éves üzleti tervezésben a Trade Marketing Menedzser támogatása piaci elemzésekkel, üzleti kalkulációkkal

Amit kínálunk:

    • Stabil munkalehetőség egy elismert piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál
    • A helyi márkák nyújtotta szabadság a trade marketing aktivitásokban
    • Jó hangulatú munkakörnyezet, valódi csapat
    • Összetett és szerteágazó feladatkör, tanulási lehetőség

Téged keresünk, ha:

    • Jól kommunikálsz – könnyen teremtesz kapcsolatot, jól megértteted magad kollégáiddal a közös munka során és te is érted mások mondanivalóját, szándékait; nem rettensz meg, ha prezentálnod kell mások előtt
    • Jól kezeled a megoldásra váró helyzeteket – az eléd kerülő problémát egészében szeretnéd megoldani, és utánajársz a szerteágazó szálaknak
    • Kezdeményező vagy – Nem vársz utasításra ahhoz, hogy legyenek új, fejlesztő, hatékonyság növelő ötleteid, és azok megvalósításában is tudsz önálló lenni
    • Csapatjátékosként számodra is fontos az eredményesség – munkádra igényes vagy, fontos számodra, hogy amit csinálsz, annak legyen számokban mérhető eredménye is, lehet rád számítani, és tudod, hogy a te munkád is hatással van mások eredményességére
    • Elemzőkészséggel is rendelkezel – nem áll távol tőled az excel táblák számai mögötti összefüggések, hatások vizsgálata
    • Elhivatott vagy és szereted a munkádat – ha lelkes vagy és szereted, amit csinálsz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Jászberényi út 7-11.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, megfelel az elvárásoknak és szívesen erősítené csapatunkat, kérjük jelentkezzen a „Jelentkezem” gombra kattintva!