Kezdőlap / Munka / Tranzakciós tanácsadó / pénztáros / Kecskemét

"Tranzakciós tanácsadó / pénztáros / Kecskemét" állás, munka

Főbb feladatok

  • Bankfiók napi pénztári tételeinek kezelése, ATM készpénzgazdálkodás, egyéb értéktári tételek nyilvántartása
  • Tranzaktáló ügyfelek utasításban előírt adatazonosítást követő kiszolgálása passzív banki termékekkek (valuta váltás, igazolások kiadása, betétlekötés és betétfeltörés)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol és/vagy német alapszintű ismerete
  • pénztárosi, pénzkezelésben való jártasság
  • pontosság, precizitás
  • figyelem megosztási készség, monotonitás tűrése

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint
  • Német – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.