Kezdőlap / Munka / Üdítőital gyártó gépsor kezelő-karbantartó

"Üdítőital gyártó gépsor kezelő-karbantartó" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    Beállítja, üzemelteti, kiszolgálja, felügyeli, karbantartja az üdítőitalok gyártásához és a kapcsolódó termékek előállításához szükséges gépeket, gépsorokat és ezek kiszolgáló berendezéseit is. Gondoskodik a karbantartásukról és javításukról.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Élelmiszeripari gépész, vagy géplakatos, vagy műszaki szerelő végzettség
    Termelővállalat gépeinek karbantartásában szerzett több éves szakmai tapasztalat.
    3 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    B kategóriás jogosítvány.

    Saját gépjármű.

Amit kínálunk:

    – Díjazás: alapbér, Mt. szerinti pótlékok, mozgóbér, készpénz juttatás.

    Nettó: 205.000 – 275.000,- Ft/hó (túlmunka nélkül)
    – hosszú távú munkalehetőség
    – 100 %-os útiköltség térítés
    – modern munkakörnyezet

    – munkaközi szünet a munkaidő része

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Gépszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6032, Nyárlőrinc Fő utca 1..

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát csatoltan küldje meg a “Jelentkezem” menüpont alatt.