Kezdőlap / Munka / Ügyfélkapcsolati munkatárs Nyíregyháza

"Ügyfélkapcsolati munkatárs Nyíregyháza" állás, munka

Feladatok:

  • Személyes ügyfélmegkeresések kezelése az ügyfélszolgálati irodában
  • Szolgáltatásokhoz kapcsolódó információk ismerete és bemutatása
  • Aktív részvétel a szervezet munkájában, egyes szakmai feladatok teljes körű, önálló vitele
  • Munkaköréhez kapcsolódó rendszerek, törvények, szabályozások összefüggéseinek átfogó, naprakész ismerete

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Ügyfélkapcsolati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Microsoft Office programok (Excel, World) felhasználói szintű ismerete (SAP ismeret előny)
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Információ

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future