Kezdőlap / Munka / Üzletfejlesztési szakértő

"Üzletfejlesztési szakértő" állás, munka

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kapcsolattartás a meglévő és a potenciális ügyfelekkel
  • a cég üzletfejlesztési tevékenységében való aktív közreműködés
  • alternatív értékesítési csatornák kiépítésében való részvétel
  • a CRM rendszer naprakész vezetése, kereskedelmi ajánlatok, statisztikák, kimutatások készítése
  • promóciók és kereskedelmi célú kiadványok kivitelezésének koordinálása
  • a cég képviselete nemzetközi kiállításokon, partnertalálkozókon és vásárokon

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontú szemlélet, önálló munkavégzésre való képesség
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete

Ami előnyt jelent:

  • további nyelv (spanyol, német vagy orosz) aktív ismerete
  • gyógyszeripari értékesítési tapasztalat vagy hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • biztos háttérrel rendelkező munkaadó
  • fejlődésre ösztönző, fiatalos munkakörnyezet
  • tapasztalatszerzés gyógyszeripari értékesítés területén
  • változatos feladatkör, szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés
  • a nemzetközi piacokra széles rálátást biztosító és szakmai felelősséget jelentő pozíció

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Érd

Kérjük, amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését és a
megfogalmazott elvárásoknak megfelel, küldje el fényképes magyar és angol
nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a “Jelentkezem”
gombra kattintva.