Kezdőlap / Munka / Üzletkötő

"Üzletkötő" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő és új ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Előre leszervezett időpontokban ügyfelek látogatása üzletkötés céljából
  • Szerződéskötés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel!
  • Pozitív személyiség
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • 6 vagy 8 órás bejelentett munkaviszony / de ha szeretnéd, vállalkozóként is alkalmazunk
  • Fix fizetés + jutalék + bónusz
  • Szakmai és személyiségi tréningek
  • Utazások és vásárlási utalványok
  • És nem utolsó sorban: velünk elérheted álmaidat, legyen az akár 7 számjegyű jövedelem, vagy egy hosszútávon biztonságot jelentő vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő

Budapest, Pécs, Veszprém, Győr, Kecskemét, Szeged, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza

fényképes önéletrajzzal!