Kezdőlap / Munka / Üzletkötő

"Üzletkötő" állás, munka

Főbb feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése.
  • A cég által forgalmazott, valamint saját márkás termékcsaládjának képviselete a potenciális vevőknél.
  • Értékesítési tárgyalások levezetése, a saját döntési kompetencián belül.
  • Ügyfelek igényeinek figyelemmel kísérése, felmérése, kiszolgálása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzőkkel, értékesítőkkel.

elvárások:

  • Minimum középfokú villamosipari és/vagy kereskedelmi végzettség (OKJ-s vizsga)
  • Üzletkötőként, értékesítésben szerzett tapasztalat és elért eredmények
  • A forgalmi elvárások teljesítése.
  • Műszaki érdeklődés, értékesítői szemlélet
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Jó megjelenés

előny:

  • Már meglévő szakmai vevőkör

Szükséges kompetenciák:

  • Versenyszellem – agilitás, proaktivitás, értékesítés iránt elkötelezettség
  • Hatékony kommunikáció – meggyőző készség, szakmaiság
  • Ügyfélorientáció – önállóság, proaktivitás, kiemelkedő probléma megoldási készség
  • Hosszú-távú üzleti gondolkodás – partneri kapcsolatok építése
  • Rugalmasság, elkötelezettség
  • Udvariasság

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Fényképes szakmai önéletrajzzal “Üzletkötő – Tatabánya” jeligével, a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva.