Kezdőlap / Munka / Vámügyintéző

"Vámügyintéző" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

  • export és import áruk teljes körű vámkezelése és az azzal járó adminisztráció;
  • vámraktári nyilvántartás kezelése, készletek rendszeres ellenőrzése;
  • különféle jelentések elkészítése a vámhatóság felé;
  • intrastat, környezetvédelmi termékdíj-kötelezettségek teljesítése;
  • belső jelentések elkészítése cégen belül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú képesítés;
  • “B” kategóriára érvényes vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MindSoft program ismerete;
  • jövedéki- és/vagy termékdíj ügyintéző képesítés;
  • ECDL bizonyítvány;
  • gyógyszeriparban szerzett tapasztalat;
  • Budaörs környéki lakóhely
  • angol nyelvtudás;

Egyéb:

  • Pályakezdő munkatársak jelentkezését is várjuk!
  • Azonnali kezdéssel!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Akron utca 1.