Kezdőlap / Munka / Villamos hálózatszerelés projektvezető

"Villamos hálózatszerelés projektvezető" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    • munka ütemének és minőségének ellenőrzése
    • költséghatékony munkavégzés biztosítása
    • naprakész adminisztráció vezetése.
    • költségvetések és utókalkulációk készítése
    • vezetői ellenőrzések lebonyolítása
    • alvállakozókkal való egyeztetés
    • átadási dokumentáció elkészítése, műszaki átadáson való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

    • villamosmérnöki, vagy villamos technikumi végzettség;
    • legalább 1 éves tapasztalat villamos hálózatszerelés terén
    • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
    • csapatmunkában való aktív részvétel
    • költségvetés készítésben való tapasztalat
    • rugalmasság
    • proaktivitás
    • rendszerezett gondolkodás

Amit kínálunk:

    • azonnali munkakezdést
    • változatos, izgalmas szakmai feladatokat,
    • versenyképes fizetést és projekt prémiumot;

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7630, PÉCS ÁLMOS utca 3/18..

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.