Kezdőlap / Munka / Visual Merchandiser

"Visual Merchandiser" állás, munka

Vigyél Stílust a karrieredbe

VIGYÉL STÍLUST A KARRIEREDBE

A Promod nemzetközi szinten, ma már több mint 50 országban, több mint 1000 üzlettel a francia divat egyik legmeghatározóbb képviselője.

A márka 1975-ben indult és tűzte ki célul, hogy minden hölgy számára elérhető, francia stílusjegyekkel átszőtt, egyedi, ugyanakkor divatos kollekciót hoz létre, támogatva ezzel a nők önkifejezését.

Tervezőink szakértelmét, szabászaink tudását és stylistjaink professzionalizmusát egyesítve kifinomult, precíz szabású és igényes eldolgozású ruházati darabok születnek, ahol az apró részletekre való odafigyelés meghatározó szerepet tölt be. Inspiratív gardróbok, nélkülözhetetlen örökdarabok, kortalan trendek… Ezek jellemzik a Promod kollekcióját.

Számunkra Vásárlóink szakszerű és minőségi kiszolgálása a legfontosabb, professzionális divattanácsadásunk a piacon egyedülálló.

Munkatársat keresünk

VISUAL MERCHANDISER

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet (kirakat és eladótér) rendezése a kereskedelmi célok megvalósítása érdekében a Promod által lefektetett szabályok betartásával
  • Divattanácsadó csapat fejlesztése arculatos területen
  • Az árukészlet folyamatos nyomonkövetése, elemzése a minél hatékonyabb Visual Merchandising megvalósítása érdekében
  • Folyamatos riportálás az üzletvezető, valamint a területi arculatos vezető felé
  • Kapcsolattartás a marketing osztállyal

Az ideális jelölt:

  • Több éves kereskedelmi cégnél szerzett arculatos tapasztalattal rendelkezik
  • Előny a szakirányú-, és/ felsőfokú-, kereskedő boltvezető végzettség
  • Előny a tárgyalási szintű idegennyelv tudás (angol, francia)
  • Divatorientált,van stílusérzéke, kreatív
  • Vevőközpontú személyiség, erős kereskedelmi szemlélet és értékesítési véna jellemzi
  • Menedzsment kompetenciákkal rendelkezik (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
  • Eredményorientált, jó analitikus készséggel bír
  • Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Marketing, Média, PR
  • Divat-, Stílustervező
  • Kirakatrendező

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, juttasd el hozzánk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a tárgy rovatban feltüntetve a következővel: név + VM pl.: Példa Panna VM