Kezdőlap / Munka / VPS mérnök

"VPS mérnök" állás, munka

Főbb feladatok:

  • Gyártósori layout és dolgozói munkafolyamatok tervezése LEAN szempontból sorozatgyártás támogatása LEAN eszközökkel
  • Folyamatok standardizálása, dokumentálása
  • 5S rendszer stabilitásának támogatása
  • LEAN területen érvényes KPI-ok nyomon követése, célok eléréséhez való hozzájárulás
  • LEAN wokshop-ok megtartása (angol nyelven)
  • LEAN fejlesztési projektek koordinálása
  • LEAN képzések szervezése és megtartása, a képzési anyagok naprakésszé tétele
  • Kaizen eseményekhez kötődő szervezések, ezen eseményeken történő aktív részvétel
  • Fejlesztési lehetőségek beazonosítása, ehhez kötődő célok meghatározása, projektben részt vevők kiválasztása, tevékenység szervezése, végrehajtása
  • Költségoptimalizálási lehetőségek feltárása
  • Kapacitás elemzése és a kapacitásbővítés lehetőségeinek feltérképezése
  • Gyártás támogatása, auditokban való részvétel

Elvárásaink:

  • LEAN eszközök és módszerek ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Előny:

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat, autóipari szabványok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.